Ja tenim publicat el calendari de lliga de la Segona Divisió B.
El grup III, el que ens interessa als arlequinats i, en general, a tots els catalans, perquè els nostres equips que militen en aquesta categoria són dins d'aquest grup, el va publicar ahir la Federació espanyola de futbol i ens dóna una primera jornada de lliga que sembla que hagin fet emparellaments gairebé per proximitat.
Pel que fa al C.E. Sabadell, en aquest primer duel rebem a la U.E. Lleida, entitat que finalment ha 'solucionat' els seus deutes... mitjançant una llei concursal que els jutjats de Lleida han acceptat. Ara doncs, només queda pendent de tancar aquest lleig capítol la U.E.A. Gramenet, que és l'únic equip català de la categoria que es troba en una situació crítica, econòmicament parlant. Per cert, la Gramenet va fitxar com a entrenador a l'ex-arlequinat Ramon Moya, que s'ha emboltat d'una bona colla de jugadors també ex-saballuts.
Adjunto el calendari del C.E. Sabadell de tota la temporada, per si us voleu anar guardant alguna data:
(i si voleu veure el calendari sencer, podeu clicar a aquest enllaç).
Jornada: 1 - Data: 29/08/2010
C.E. SABADELL F.C. - U.E. LLEIDA
Jornada: 2 - Data: 05/09/2010
C.F. BADALONA - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 3 - Data: 12/09/2010
C.E. SABADELL F.C. - C.F.SP. MAHONÈS
Jornada: 4 - Data: 19/09/2010
BENIDORM C.F. - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 5 - Data: 22/09/2010
C.E. SABADELL F.C. - C.D. TEROL
Jornada: 6 - Data: 26/09/2010
ALACANT C.F. - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 7 - Data: 03/10/2010
C.E. SABADELL F.C. - U.D. ALZIRA
Jornada: 8 - Data: 10/10/2010
C.F. GANDIA - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 9 - Data: 17/10/2010
C.E. SABADELL F.C. - R.C.D. MALLORCA B
Jornada: 10 - Data: 24/10/2010
C.E. L´HOSPITALET - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 11 - Data: 31/10/2010
ORIOLA C.F. - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 12 - Data: 07/11/2010
C.E. SABADELL F.C. - UD. AT. GRAMENET MILAN
Jornada: 13 - Data: 14/11/2010
C.D. ATC. BALEARS - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 14 - Data: 21/11/2010
C.E. SABADELL F.C. - U.E. SANT ANDREU
Jornada: 15 - Data: 28/11/2010
ONTINYENT C.F. - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 16 - Data: 05/12/2010
C.E. SABADELL F.C. - C.D. CASTELLÓ
Jornada: 17 - Data: 12/12/2010
C.D. ALCOIÀ - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 18 - Data: 19/12/2010
C.E. SABADELL F.C. - C.D. DENIA
Jornada: 19 - Data: 02/01/2011
SANTBOIÀ, F.C. - C.E. SABADELL F.C.
Segona Volta
Jornada: 20 - Data: 09/01/2011
U.E. LLEIDA - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 21 - Data: 16/01/2011
C.E. SABADELL F.C. - C.F. BADALONA
Jornada: 22 - Data: 23/01/2011
C.F.SP. MAHONÈS - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 23 - Data: 30/01/2011
C.E. SABADELL F.C. - BENIDORM C.F.
Jornada: 24 - Data: 06/02/2011
C.D. TEROL - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 25 - Data: 13/02/2011
C.E. SABADELL F.C. - ALACANT C.F.
Jornada: 26 - Data: 20/02/2011
U.D. ALZIRA - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 27 - Data: 27/02/2011
C.E. SABADELL F.C. - C.F. GANDIA
Jornada: 28 - Data: 06/03/2011
R.C.D. MALLORCA B - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 29 - Data: 13/03/2011
C.E. SABADELL F.C. - C.E. L´HOSPITALET
Jornada: 30 - Data: 20/03/2011
C.E. SABADELL F.C., SAD. - ORIOLA C.F.
Jornada: 31 - Data: 27/03/2011
UD. AT. GRAMENET MILAN - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 32 - Data: 03/04/2011
C.E. SABADELL F.C. - C.D. ATC. BALEARS
Jornada: 33 - Data: 10/04/2011
U.E. SANT ANDREU - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 34 - Data: 17/04/2011
C.E. SABADELL F.C. - ONTINYENT C.F.
Jornada: 35 - Data: 24/04/2011
C.D. CASTELLÓ - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 36 - Data: 01/05/2011
C.E. SABADELL F.C. - C.D. ALCOIÀ
Jornada: 37 - Data: 08/05/2011
C.D. DENIA - C.E. SABADELL F.C.
Jornada: 38 - Data: 15/05/2011
C.E. SABADELL F.C. - SANTBOIÀ, F.C.
.
Cap comentari:
Publica un comentari a l'entrada